Aksiyon FilmleriMacera Filmleri

Avengers: Infinity War (2018) İndir

Açıklama:

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminde; Dünya çok büyük bir tehlike altındadır ve bu tehlikeye karşı mücadele vermek için bir araya gelen süper kahramanlar, verdikleri mücadeleler konu ediniyor. Kaptan Amerika ve Iron Man’in aralarında yaşadıkları problemlerden dolayı ayrılmaları yüzünden iki grup kendi yoldaşlarıyla beraber mücadele vermektedirler. Fakat Dünyayı etkisi haline alan bu büyük tehlikeye karşı hep beraber mücadele vermeleri gerekecektir.

Avengers ve müttefikleri dünyayı herhangi bir kahramanın üstesinden gelmesi için çok büyük tehditlerden korumaya devam ettikçe, yeni bir komşu kozmik gölgelerden muzdaripti: thanos. Galaksiler arası infamy bir despot, onun hedefi tüm altı Sonsuzluk taşları, düşünülemez gücün yapay güçleri toplamak ve onun bükülmüş tüm gerçeklik olacak indirebilmek için bunları kullanmaktır. Avengers’ın savaştığı her şey şu ana kadar yol açtı-Dünya’nın kaderi ve yoğunluğu hiç bu kadar belirsiz olmamıştı.

Görseller:

Avengers Infinity War  2 - Avengers: Infinity War (2018) İndir Avengers Infinity War  1 - Avengers: Infinity War (2018) İndir Avengers Infinity War - Avengers: Infinity War (2018) İndir

Fragman:

*Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayın.
Dosya AdıDosya Boyutuİndirme Linki
Avengers Infinity War (2018) [BluRay] [720p] 1.25 GBtorent - Avengers: Infinity War (2018) İndir
Avengers Infinity War (2018) [BluRay] [1080p]2.39 GBtorent - Avengers: Infinity War (2018) İndir
Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 2   Ortalama: 5/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir