Tanıtım Yazısı

Bilgisayar Garanti Paketlerimizle Tanışın!

Bilgisayar garanti paketlerimiz, HPE ve HP tarafından desteği verilmekte bütün ürünlerinin standart ürün garanti seviyelerini genişletmenize destek olmaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayar garanti paketlerimiz sayesinde garanti sürelerini uzatabilirsiniz. HPE ve HP Garanti paketlerini kullanarak ürünlerinizi oldukça düşük maliyetler ile uzun vadede kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra oluşabilecek arızalanma durumunda cihazlarınızı HPE ve HP Carepack güvencesi altına da alabilirsiniz. Bu paketler içerisinde sunucu bakım da bulunmaktadır. HP Care Pack Hizmetleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve zamanda destek bulabilirsiniz. Masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, all in one masaüstü bilgisayar, masaüstü iş istasyonu, dizüstü iş istasyonu ve profesyonel monitörlerinizi de garanti paketlerimiz sayesinde koruma altına alabilirsiniz. Bu paketlerimiz sayesinde garanti süresini 5 yıla kadar uzatabilirsiniz. Bu sayede garanti süreniz sona erdikten sonra meydana gelebilecek arızalar sebebiyle ciddi masraflar yapmaktan kurtulabilirsiniz. İş hayatında önemli verilerinizin kaybolmasını engellemek için bu paketlerden faydalanabileceğiniz gibi, HP ürünlerinize verilecek olan tüm destekler bu alanda uzman, eğitimli ve kalifiye personeller tarafından verilmektedir. Bunun ötesinde bütçenizi de koruyabilirsiniz. Garanti sürenizi uzattığınız için olası tüm arızalarda daha yüksek bütçeler ödemeniz gerekmez.

Server Bakım

Server bakım ihtiyaçlarınızı KurumsalIT  güvencesi ile garanti paketleri ile sağlayabilirsiniz. Server bakımı, sunucularınızın daha sağlıklı şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı da düzenli olarak bakımını yaptırmanız gerekmektedir. KurumsalIT olarak garanti paketlerimiz sayesinde sunucularınızı düzenli aralıklarla uzmanlar tarafından kontrol ettirebilir ve kötü yazılımların temizlenmesine destek olabilirsiniz. Olası hasarlarda da sunucu hizmeti alabilirsiniz. Markası ne olursa olsun; sistem odası donanımlarınızı KurumsalIT güvencesi ile garanti altına alabilirsiniz. Bunun yanı sıra garanti sürelerini uzatabilir ve genişletilmiş servis seviyeleri sayesinde, profesyonel bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazınızın arızalanması halinde, başvuru yaptıktan sonraki ertesi gün müdahale ederek en kısa sürede probleminizi çözüyoruz. Yedek parça değişimlerinin yanı sıra arızalı parçaların tamiri de bu hizmete dahil olmaktadır. KurumsalIT güvencesi ile satın aldığınız sunucular için satış öncesi, satış sonrası ve bakım konularında da her zaman yanınızdayız.

Server Bakım Fiyatları

Server bakım fiyatları garanti paketleri haricinde oldukça yüksektir. Bundan dolayı da mutlaka server satın alırken, server bakım garantisinin de olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi halde server bakımları için oldukça yüksek fiyatlar ödemek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumları yaşamamak için garanti paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Kırık Link Bildir

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir