Tanıtım Yazısı

Buzdolabı Çok Sesli Çalışıyor? Nasıl Çözülür?

Buzdolaplarının gündelik yaşantı içerisinde son yoğun şekilde kullanılmasıyla birlikte buzdolabı arızalarında da sayısal yönden önemli bir artış söz konusu oluyor. Buzdolaplarının teknolojik standartları ve kaliteli parçaları olası arızaların minimal seviyeye getirilmesine olanak sağlasa da kullanımında pek çok değişken söz konusu olması ve zaman faktörünün söz konusu olmasıyla birlikte buzdolaplarında çeşitli boyutlarda arızalanmalar meydana gelebiliyor. Bu arızalanmalara yönelik olarak günümüz modern Türkiye’ sinde bölgesinde profesyonel ve dünya standartlarına uygun kalitede çözümler sağlayan İstanbul Bosch Servisi merkezi, buzdolabındaki çok sesli çalışma sorununa ilişkin olarak da hızlı ve etkin onarım çözümleri oluşturmaktadır.

Buzdolabı teknolojisinin her geçen gün hayatımızda daha etkin biçimde ve daha önemli şekilde yer aldığı günümüzde buzdolabının çok sesli çalışması sorunu, çok sık görülen buzdolabı arızaları arasında yer almaktadır. Yerinden çıkmış ya da dengesini kaybetmiş veya kirlenmiş pervane, buzdolabının zeminde düz durmaması, buzdolabı içerisindeki teknik parçaların kırılması vb. etkenlerle birbirine çarpması ve daha pek çok farklı olasılık nedeni ile buzdolabında çok ciddi seviyede gürültülü çalışma söz konusu olabilir. Buzdolabının çok fazla ses çıkartarak, çalışması problemleri mutlaka dikkate alınarak, gerekli olan onarım müdahaleleri için Feneryolu Bosch Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Buzdolabının bu çok gürültülü çalışması durumu, temel olarak teknik bir arızadan kaynaklı olarak ortaya çıktığından, önemsenmeyerek, gerekli olan müdahaleler yapılmadığı takdirde çok ciddi arızalanmaların ve hatta tamamen bozulma durumunun oluşması söz konusu olabilir.

Buzdolabının kullanımı sırasında karşılaşılan bu gürültülü çalışma sorunları için Erenköy Bosch Servisi merkezinin mobil servis araçları, önemli zaman tasarrufları sağlıyor. Çünkü bölge genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bekletiliyor. Bu şekilde gerekli olması yani çağrı merkezine buzdolabı arızası bildirimi gelmesi durumunda en kısa süreler içerisinde ilgili adrese ulaşabilmektedirler. Adrese ulaşan ekiplerin, geldikleri servis araçlarının da tüm buzdolabı modellerine ilişkin teknik teçhizat ve aynı zamanda da orijinal yedek parça yönünden tam donanımlı olması sayesinde tespit edilen arızanın hemen yerinde onarılabilmesine imkan veriyor. Kısa sürede onarım gerçekleştirilerek, normal ses desibelinde buzdolabının çalışması sağlanıyor.

 

Kırık Link Bildir

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir