Mobil

Call of Duty: Mobile v1.0.9 (Hileli Mod + Obb) Apk İndir

Call of Duty: Mobile APK şimdi canlı ve gelecekte gelecek ek toprakları ile Kanada ve Avustralya’da münhasıran test edilir. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin https://www.callofduty.com/mobile. İkonik çok oyunculu haritalarda savaşın ve Activision’ın çok beklenen Call Of Duty: Mobile dünyasında en iyi olmak için çabalarken fan favori modlarını oynayın!Call of Duty temeli: Mobil kalp pompalama kafa kafaya çok oyunculu olduğunu. Call Of Duty: Mobile’da Call Of Duty: Black Ops ve orijinal Modern Warfare serisi de dahil olmak üzere Call of Duty franchise’larından birkaç klasik harita ve mod oynayacaksınız. Çok oyunculu sadece bir başlangıç. Önümüzdeki aylarda, ek oyun modları güncellemeleri için bizi izlemeye devam edin.Call of Duty Mobile - Call of Duty: Mobile v1.0.9 (Hileli Mod + Obb) Apk İndir

Hileli Mod Özellikleri: 

– Antiban
-%25 daha fazla hasar
-%25 daha az hasar alın
– Daha hızlı koşun.
– Öğeler daha hızlı alınır

Oyun Nasıl Yüklenir ?

Call of Duty Mobile v1.0.9 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.activision.callofduty.shooter” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Call of Duty Mobile v1.0.9 FULL APK dosyamızı indirip kuralım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

*Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayın.

Internet Cafe Simulator v1.4 (Hileli Mod) Apk İndir

Internet Cafe Simulator v1.4 OBB Dosyası İndir

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 3   Ortalama: 4.7/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir