Oyunlar

Call Of Duty: Modern Warfare Torrent İndir

Açıklama:

Oyunun hikayesi kurgusal bir yakın gelecekte geçmektedir. Orta Doğu’da bulunan radikal bir liderin ülke başkanını öldürmesiyle askeri darbe içerisinde bulunması ile Rusya’daki milliyetçi yapılanmalarla ortaya çıkan iç savaş anlatılmaktadır. Oyunun hikayesi Orta Doğu, Azerbaycan, Rusya ve Ukrayna gibi çoklu mekanlar ile desteklenmiştir.

Tek oyuncu neredeyse şaşırtıcı derecede kısa olan tek gerçek yakalamak. Eğer oyun bu tarz ayak uydurarak olduysan, muhtemelen kredi için beş saat yol vur. Kendini bir daha zorlamak zorluk zam yapabiliyorken, bu mu önemli olan eğlenceli dağılmasına yol açar hangi tür düşmanları sinir bozucu derecede ölümcül yapın.Tek kişilik miktar eksikliği var olsa da, kalitesi ile çoğu için yapar. Oyun birden fazla bakış açısıyla anlatır ve yeni bir İngiliz SAS ajanı olarak, Amerikan Deniz piyadesi olarak oynayacağız. Kampanya yağmurlu bir gece denizde lezzetsiz bir nükleer milyonları kurtarmak için seni bir yere füze silosu için batma sürecinde olan bir gemide çalışan ölüm alır. Yol boyunca, söyleyeceğin kişi için oda etrafına bak göreceksin anlar bırakarak çene bol, “sadece ne olduğuna inanamıyorum.” İyi adamlar sağ salim çıkıp savaş oyunları ile dolu bir dünya ve dünya tam bir barış yaptı, Call of Duty 4 buzlu su dolu bir yüz gibi uyanacaktır.Kampanya eylemi genellikle çok basittir. Ekranın alt kısmında bir pusula var, ve şimdiki hedefi yönünde açık bir şekilde işaretlenir. Evden eve taşıyarak Orta Doğu ülkelerinde tam ölçekli saldırı yapma, yol boyunca düşman bir hiç bitmeyen akışı gibi görünüyor ne yaptırmayı olacak gibi ama A ve B noktası elde asla düz bir çizgide çalışan basit. Ayrıca terörist liderler arama Rus çiftlik baskını için bir fırsat olsun, düşman olarak kendinizi gizlemek ve, sırayla, düşman askerleri ve tankları tam yanınızdan rulo olarak fırça ile brushlike ghillie takım elbise ve bir sürün yok. Nefes kesen anlarla dolu bir kampanya nefes kesici bir andı. Ne yazık ki, ortalama bir tetikçi yarısı kadar, ve sadece bir veya İki daha fazla tepeler vardı istediğiniz dizileri var.

Multiplayer giriyor tabii ki, eğer uzun ömürlü arıyorsan. 18 oyuncu online olsun ve bir maçı 16 farklı haritalar birini alabilirsiniz. Düzeyleri birçok tek bölümlerini alınan oyuncu ve geniş el bombası ve av tüfeği günün düzeni olduğu açık, keskin nişancı dostu alanlar ve dar, neredeyse sıkışık alanlarda sağlıklı bir karışımını sunuyor. Seçim için Altı oyun modu vardır. Ayrıca bir free-takım modu kadar eğlenceli değil tüm deathmatch, oyun olsa eski bekleme team deathmatch. Diğer modları yönelik daha objektif ve o bir kaç harita üzerinde düşman aracı havaya uçurmak için bomba taşımak veya üssü havaya uçuracak düşman önlemek zorunda. Diğerleri kontrol noktaları yakalamak. Son olarak, biraz manyetikler olarak silahını yere koyar ve genellikle uzak simülasyonu taraftan hareket eden silah zarar daha gerçekçi ya da eski tarz bir mod yapan hardcore bir ayar ile oyunun kurallarını değiştirebilirsiniz.Sadece silah veya el bombası atarak ateş ek olarak, yetenekli oyun için biraz daha ilginç bir taktik hamle kazanırsınız. Eğer ölmeden üç rakip ateş ederseniz, temelde düşman pozisyonları 30 saniye boyunca ekranda bir harita üzerinde herhangi bir zamanda ortaya yapan yükseltilmiş bir radar olan UAV drone, aramak için bir fırsat var. Yalnızca bilinen bir yer yapmak için onların silah ateş normal olarak, düşman harita üzerine blip. Eğer beş-kill streak devam ederseniz, tüm seviye haritanın bir şans getirir ve istediğin yere hava saldırısı yer sağlayan bir hava saldırısı, diyebilirsiniz. İHA bir süpürme ile birlikte, bu çok yıkıcı olabilir. Eğer tüm yolu aslında çok kolay olan yedi öldürdüğü için yapamıyorsanız destek için bir helikopter Ara geliyor. Düşman ateş de olsa harita etrafında otomatik olarak açık düşman ateş buzz ve bekliyoruz. Normal ilk kişi bu eklemeler çok oyun açmak ve oyun oynamak için superexciting yapmak shooter.Ayrıca her zaman standart olarak, kamu maçlar, hemen her şeyi için deneyim puanı kazanmak çünkü doğru çalışması için, tarzı ne olursa olsun, bir şey olur. Kontrol noktaları yakalayan, öldüren başlarken, destek çağırmak, bunların hepsi senin rütben doğru gitmek puan verin. Sıralama kadar oyunun multiplayer içeriği en kilidini açar.

Call of Duty 4 sınıf sistemi de çok ilginç. Her sınıf farklı bir silah ekipmanlar ve farklı özellikleri, avantajları çağırdı. Rütbe olarak, sonunda kendi sınıf oluşturmak için beş önceden ayarlanmış tüm sınıfları ve yetenek kilidini. Bu üç perks taşımak istediğiniz özel el bombası kendi ana silah, silahını, hem de silah ekleri, ne tür seçmenize olanak verir. Perks üç gruba işleri dengeli tutmak için ayrılmış ve seviyeye devam ederken, ek perks kilidini. Bu sınıf özellikleri oyunun etkileyicisi hileler biridir ve yine, gerçekten ayrı paketi 4 COD ayarlamak için yardımcı olur.

Resimler/Fragman:

0000002992.600x338 - Call Of Duty: Modern Warfare Torrent İndir0000002994.600x338 - Call Of Duty: Modern Warfare Torrent İndir0000002997.600x338 - Call Of Duty: Modern Warfare Torrent İndir0000002999.600x338 - Call Of Duty: Modern Warfare Torrent İndir

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • Supported OS:Microsoft® Windows® XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
  • DirectX Version:Microsoft DirectX 9.0c (included)
  • Processor:Intel® Pentium® 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intel® and AMD® 1.8 Ghz Dual Core Processor or better supported
  • Memory:512MB RAM (Windows® XP), 768MB RAM (Vista®)
  • Graphics:NVIDIA Geforce 6600 or better or ATI Radeon® 9800Pro or better
  • Sound:100% DirectX 9.0c compatible sound card
  • Hard Drive:8GB of free hard drive space
  • Internet:Broadband connection and service required for multiplayer connectivity

torrentbuton - Call Of Duty: Modern Warfare Torrent İndir

*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayınız.

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir