Strateji Oyunları

Civilization VI: Rise and Fall (2018) Torrent İndir

Açıklama:

Civilization VI, strateji türünde bir oyundur. Civilization VI, zamana ayak uydurabilecek bir imparatorluk kurma oyunudur. Rise and Fall paketi ise, oyuna daha farklı stratejiler, teknikler, savaşlar sunuyor. Eğer uygarlığınıza başarılı bir şekilde yöneticilik yaparsanız uygarlığınız altın çağına girebilir. Fakat diğer uygarlıklardan geri kalırsanız da karanlık çağa girmeniz hiç şüphesiz. Karanlık Çağ’dan kurtulduğunuz zaman da Kahramanlık Çağı ile ödüllendirileceksiniz. Sınırlarınızı korumaya çalışırken diplomatik ilişkiler yapın veya sınırlarınızı genişletmek için en doğru kararları verin. Civilization VI: Rise and Fall sürümü bizlere 8 yeni uygarlık ve 9 yeni lider sunuyor.

Medeniyet vııs bir oyun bir imparatorluk inşa etmek için test standı ve therise ve Fallexpansion yeni seçenekler getiriyor., bir uygarlığa rehberlik ederken, oyuncular için stratejiler ve zorluklar çağlar boyunca. Çevrenizdeki insanların sadakatine ilham verebilir misiniz? dünya mı, yoksa rakipleriniz için şehirleri mi kaybedeceksiniz? Kuracak bir Uygarlığın Altın Çağı mı, yoksa karanlık bir çağda katledilmek mi?

Resimler:Civilization VI Rise and Fall 3 - Civilization VI: Rise and Fall (2018) Torrent İndir Civilization VI Rise and Fall 2 - Civilization VI: Rise and Fall (2018) Torrent İndir Civilization VI Rise and Fall 1 - Civilization VI: Rise and Fall (2018) Torrent İndir

 Video:

Kurulum:

– Dosyaları çıkartın.
– .iso dosyasını daemon tools’la açın.
– setup.exe’yi çalıştırın ve oyunu kurun.
– Kurulum bitince CODEX klasöründeki dosyaları kopyalayıp oyunun kurulu olduğu dizine atın.
-Vee oynayın.

torrentbuton - Civilization VI: Rise and Fall (2018) Torrent İndir
*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayınız.

 

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir