Aksiyon FilmleriDram FilmleriFilmlerGerilim Filmleri

Ek Villain 2014 [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndir

Özet:

Aksiyon ve dramın birleşimi sonucu ortaya çıkmış, güzel bir filmdir. Guru, kötü adam tiplemesine bire bir uyan duygusuz, tehlikeli bir adamdır. Aisha ise hayallerini gerçekleştirmeye çalışan, yaşamayı seven, fazlasıyla neşeli bir kadındır. İkili bir gün karşılaşırlar ve hikayeleri başlar. Guru, Aisha’nın karanlık tarafını yok ettiğini fark eder ve gittikçe ona tutulmaya başlar. Aisha içinde durum pek farklı değildir. Filmin ilk başlarda klasik bir kötü adam hikayesi olduğunu düşünebilirsiniz fakat kesinlikle o tarz bir film değil. İkilinin aşklarını ve Guru’nun intikam hikayesini anlatan bu filmi beğeneceğinize eminiz…

Ek Kötü slogan her aşk hikayesinde bir şey söylüyor, ve bu film bunu haklı çıkarmak için her kiriş telleri. Goon taşıyan bir silah haline üç ana karakter — Guru sevgisiz öksüz, Ayşe güzel kız yapılacaklar listesi, ve aşırı duygusal, Romantik ve korkunç şiddet ıslatılmış bir film sonuçta günlük aşağılamaların altında—çalışma-sert-sekerek birbirimizi, akıllı Rakesh bir öğe ilerledi meşgul.
Mohit Suri canlı karakterizasyon için bir hediye var, bazı şeyleri çok net bir şekilde altı çizili olsa bile. Ayrıca karakterler etrafında yüksek oktanlı anlar dokuma ile iyi bir iş yapmıştır. Bu yüzden gerçekten Guru (Malhotra) (Kapoor) hayat dolu geveze Aisha karşılaştığında öncelikle olay örgüsü hokeyness için dalı ve astımın şiddetini azaltır yumuşaklık ve Rakesh (Deshmukh) içine bir gün içinde ezilmiş durumda onun giderek daha duyarlı hale çözülür. Sonra kanlı bitirmek cinayetleri bir dizi, ve bir yarış başlar.

Resimler/Fragman:

*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayınız.

Kırık Link Bildir

[Toplam:3    Ortalama:2.3/5]
Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir