Simülasyon Oyunları

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Full İndir

Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea, oyunu bildiğiniz Euro Truck Simulator 2 oyunun Road to the Black Sea haritasının eklenmiş halidir. Road to the Black Sea haritasında Karadeniz Bölgesinde yük taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca bu haritaya İstanbul ve Trakya’da dahildir.

Oyunun en güzel özelliğinden biri ise full Türkçe olması. Oyun geliştiricileri oyuna Türkçe dil desteği ekledikleri için özellikle Türkiye’de müthiş bir oyuncu kitlesine sahiptir.

Oyun Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault tırlarının lisansını aldığı içi gerçek tırlar ile oyunu oynayacaksınız. Lafı daha fazla uzatmadan oyunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Ayrıca başlıkta söylediğimiz gibi oyunda 60 adet dlc bulunmaktadır. Normalde bunlar ücretli olarak satılan dlc’lerdir. Onları da oyunun yanında paylaşıyoruz.

Görseller:Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea 3 - Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Full İndirEuro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea 2 - Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Full İndir Euro Truck Simulator 2 1 - Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Full İndir

*Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayın.
Dosya AdıDosya Boyutuİndirme Linki
Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea-CODEX7.11 GBtorent - Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea Full İndir
Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir