OyunlarYarış Oyunları

Forza Horizon 3 Opusdev Torrent indir

Açıklama;

Playground Games tarafından geliştirilmiştir. Oyun bizleri Avrupa’dan alıp Avusturalya’nın arazilerinde serbest bırakıyor. Unutmadan söyleyelim Avusturalya’da trafik soldan aktığı için oyunda da durum bu şekilde. Oyuna girdiğimizde bize bir Lamborghini veriliyor, festival alanımızı tanıyoruz ve isim falan da seçince hayran toplamaya başlıyoruz. Oyunda size en çok lazım olan şey hayran sayısı. Hayranlarınız sayesinde yeni festival alanları oluşturabiliyorsunuz ve bu sayede Forza Horizon 3’ün devasa haritasını gezebiliyorsunuz.

Ayrıca oyunumuz bir yarış oyunu. Bizlere tam manası ile sürüş keyfini dibine kadar yaşatan bir yapım. Beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacağını söyleyebilirim.

Kurulum;

Resimler/Fragman;

horz1 780x439 - Forza Horizon 3 Opusdev Torrent indirhorz2 780x439 - Forza Horizon 3 Opusdev Torrent indirhorz3 780x439 - Forza Horizon 3 Opusdev Torrent indirhorz44 780x439 - Forza Horizon 3 Opusdev Torrent indir

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri;

  • Intel Core i7-3820 (3.6 GHz) işlemci,
  • NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon RX 480 ekran kartı,
  • 4 GB VRAM,
  • 12 GB RAM,
  • 55 GB depolama alanı,
  • Full HD monitör,
  • DirectX 12 desteği.

torrentbuton - Forza Horizon 3 Opusdev Torrent indir

*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayınız.

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Benzer Yazılar

4 Yorumlar

    1. İçerisinde crack bulunmamaktadır. Zaten full yapma işlemi de crack ile değil çok farklı bir şekilde yapılmaktadır. Yakında kurulumu da web sitemiz üzerinde paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir