Aksiyon FilmleriDram FilmleriFilmlerMacera Filmleri

Hostiles (Vahşiler) 720p-1080p İndir

Açıklama:

Hostiles yani Vahşiler filmi, yönetmenliğini Scott Cooper’ın yaptığı 2017 yılı yapımı bir macera,dram filmidir. Filmin konusuna gelecek olursak 1892 yılında bir ABD süvari subayına direk başkan tarafından bir görev verilir. Görev ise bir savaş şefi ve ailesinin Montana’daki kabile topraklarına getirilirken konvoya eşlik etmektir. Yolculuk çok tehlikeli ve zorlu geçecektir.

1892 yılında kurulan Hitler efsanevi bir ordu Kaptanı hikayesini anlatır (Christian Bale), kim sert direniş sonra, isteksiz bir ölümlü Cheyenne savaş şefi (Wes Stori) ve kabile topraklarına geri ailesine eşlik etmeyi kabul eder. Fort Berringer, New Mexico izole bir ordu karakolu, Montana’nın otlaklar için, gelen harrowing ve tehlikeli yolculuk yapan, eski rakipleri genç bir dul karşılaşmak (Rosamund Pike), ailesi ovalarda öldürüldü. Birlikte, onlar cezalandırıcı peyzaj, düşman Komançi ve yol boyunca karşılaştıkları kısır haydutların üstesinden gelmek için güçlerini birleştirmek gerekir.

Görseller:

hostiles - Hostiles (Vahşiler) 720p-1080p İndir hostiles 1 - Hostiles (Vahşiler) 720p-1080p İndir hostiles 2 - Hostiles (Vahşiler) 720p-1080p İndir

Fragman:

720p İNDİR

1080p İNDİR

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir