Aksiyon FilmleriFilmlerMüzikal Filmleri

Tam Gaz (Baby Driver) 2017 Tr Altyazılı Torrent İndir

Açıklama:

Baby, hırsızlık çetelerinin olay yerinden kaçması için arabayı kullanan genç bir sürücüdür. Baby bir keresinde rüyalarındaki kadına rastlar ve bu suç batağından kurtulmak ister. Fakat onu bu işlere sürükleyen patronu yakasını bırakmayacaktır.

Bebek doğru yolda oynarken hareket halinde iken herhangi bir vahşi hareket edebilecek genç ve kısmen işitme engelli kaçış sürücüsü. Suç patronu, titizlikle planlanmış bir soygun onun rolü değer veren Doktor, sözleşmeli kölelik onun hayatta kalmak için ihtiyacı kritik bir yetenektir. Ancak, sadece Bebek nihayet yeni kız arkadaşı ile kendi hayatı özgür ve temiz olduğunu düşünüyor, Deborah, Doktor başka bir iş için onu zorlayan geri. Şimdi Doktor planlarına tutmak için çok şiddetli bir şekilde dengesiz serseri bir ekip ile saddled, Bebek tehlikede önemsediği kendini ve her şeyi bulur. Hayatta kalmak ve önümüzdeki girdap kaçış, ama en iyi yolda bile, hayat müzikle karşılaşmak zorunda kaldığı zaman bunu başaracak Bebek yetenek, zeka ve cesaret her zaman alacak?

Resimler:

torrentalemi Tam Gaz Baby Driver - Tam Gaz (Baby Driver) 2017 Tr Altyazılı Torrent İndir torrentalemi Tam Gaz Baby Driver2 - Tam Gaz (Baby Driver) 2017 Tr Altyazılı Torrent İndir torrentalemi Tam Gaz Baby Driver3 - Tam Gaz (Baby Driver) 2017 Tr Altyazılı Torrent İndir

Telif Hakkı İhlali Nedeniyle Linkler Kaldırılmıştır!

 

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 2   Ortalama: 4/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir