GENELOyunlar

The Sims 4 Torrent İndir

Açıklama:

Serinin günümüzde çıkarılmış olan son oyunudur. Yaşam simülasyonu olan bu oyunda, kendi karakterleriniz oluşturup dilerseniz onlara kendi hayatınızı yaşatabilir, dilerseniz de hayallerinizde yaşamı karakterleriniz üzerinden yaşayabilirsiniz. Oyun sadece gerçek Dünya’yı yansıtmamakta, doğaüstü olaylara da ev sahipliği yapmaktadır (Vampir olmak vb.).

The Sims için yeni bir nesil başlıyor ve 20 den fazla farklı açılımları ve oyunun önceki yineleme için serbest Malzeme paketleri sonra. Sims Studio ve Maxis yepyeni bir oyun motoru oluşturmak için, yeni duygular, basitleştirilmiş kurma aracı ve daha gelişmiş beceriler sistemi bol paketleme işbirliği yaptı. Çekirdek hem rahat ve hardcore hayranları memnun etmek için bir yumruk yeter 4 deneyim paketi Sims mu? Öğrenmek için okumaya devam edin.

En başından beri, yeni Bir Sım arayüzü şık ve aerodinamik, önceki deneyimlerinden tamamen katmanlı menüler. Etrafında Sım bu modda tıklayarak oyuncular şaşırtıcı derecede eğlenceli bir süreç melodi şekilleri, boyutları, kıyafetler, dövmeler ve isteklerini iyi sağlar. Seçim için her Sım benzersiz yapmak için bir sürü yol var, ve sekiz farklı yürüyüş animasyonlar bile var. Oyuncular ayrıca yeni bir kullanıcı tarafından oluşturulan sims ve evlerin bir katalog toplamak için hazır oturur Galerisi adlı oyun özelliği, atlayabilir.

İhtiyacı 4 The Sims basitleştirilmiş, benzersiz etkileşimleri Anahtarcı içine bağlayan yeni duygusal motor üzerinde baskı yapıyor. Açlık, Uyku ya da Hijyen gibi ihtiyaçlarını değişmeden kalırken, Konfor ve Çevre gibi diğer moodlets kaldırıldı – ama bu oyunu etkilemez anlamına gelmez. Çöp görmekten artık sadece bir tanıtım güvenmelerini ‘olarak Sims ” hissi oldukça Rahatsız edici olabilir. Bu sadece geçen kısa bir süre için moodlets, Sims benzersiz sosyal ve özel eylemleri gerçekleştirmek için izin. İş yerinde de pantolonuna? Sım utanırlar ve kendilerini eve geldiklerinde banyo aynasına moral vermek isteyebilirsiniz.

Resimler/Fragman:

tumblr nm3pkwfQuQ1sdo4uwo3 1280 780x439 - The Sims 4 Torrent İndir

PREVIEW SCREENSHOT3 153793 780x439 - The Sims 4 Torrent İndirTS4 GP1 Screen6 780x439 - The Sims 4 Torrent İndir

12 27 15 11 35 14 PM 780x439 - The Sims 4 Torrent İndir

torrentbuton - The Sims 4 Torrent İndir*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayınız.

Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir