Oyunlar

Train Station Renovation v1.0 İndir

Eski, harap bir tren istasyonuna hoş geldiniz. Size eğlenceli bir sürü verecek bir yer!
Tren İstasyonu onarımında, tren istasyonlarının restorasyonunda uzmanlaşmış bir yenileme şirketi olarak oynuyorsunuz. Oyun terk edilmiş ve tahrip edilmiş tren istasyonlarında yer alır, küçük kırsal alanlarla başlayacaksınız ve sonunda metropollerde genişleyen tren istasyonlarına meydan okuyacaksınız. Oyun, yavaş yavaş size yeni mekanikler öğreten ve farklı çalışma ortamlarını yönetmenize yardımcı olan 10 haritaya (istasyon) ayrılmıştır. Her istasyonun temizlenmesi, sabitlenmesi ve hayata geri getirmek için eşya ve ekipmanlarla süslenmesi gerekir.

Ne kadar çalışmak istediğinizi seçin.
Zorluk seviyesi oyuncunun taahhüdüne bağlıdır. Her aşamayı yüzde yüz tamamlamaya karar verirseniz oyun çok zorlu olabilir, ancak yenileme sırasında rahatlamak ve sadece iyi vakit geçirmek istiyorsanız yeni başlayanlar için de mükemmel olabilir. Böyle bir durumda, bir sonraki aşamaya geçmek için planlanan görevlerin yarısını tamamlamanız yeterlidir.

Ekipmana hızlı ve kolay erişim başarının anahtarıdır.
İstasyonun onarımı ve dekorasyonu için birçok araç ve seçenek vardır. Boya silindirleri, sprey kutuları, kazayağı ve onarım anahtarları gibi temel öğelerle çalışın veya yeni malzemeler ve öğeler sipariş etmek için oyun içi tabletinizi kullanın. Bazı istasyonlar eski trenleri tamir etmenize ve yenilemenize bile izin verecektir. Bu, bu araçların teknik durumuna kendiniz bakabileceğiniz anlamına gelir.

Uzmanlık geliştirme ağacı
T ağacının estetik gelişimi mevcuttur. Becerilerinizi geliştirerek oyunun bireysel aşamalarında ve öğelerinde çalışma sürenizi hızlandıracaksınız. Ayrıca yeni ekipman alacak veya onarım sırasında yeni seçeneklerin kilidini açacaksınız. Bazı yenileme etkinliklerinden diğerlerinden daha fazla zevk alırsanız, oyununuz sırasında bunları yükseltebilirsiniz.

Tren istasyonlarını ve trenleri yenileyin ve süsleyin.
Tren istasyonlarının ayrıntılı ve karmaşık 3D modelleri, temizlik, boyama ve süslemelerin ve mekanik elemanların değiştirilmesine kadar bunları yenilemenizi sağlar.

Ekonomi çok önemli
Gerçekçiliği artırmak için oyuna karmaşık bir ekonomi yönü eklendi. Yeni ürünler ve onarım malzemeleri satın almak için gereken paraya ek olarak, atıkları ayırarak veya ek görevleri tamamlayarak da yararlanabilirsiniz.

Kendi istasyonunuzu oluşturun.
İstasyon dekorasyon sistemi sayesinde, çeşitli tesislerin iç ve dış görünümünü kendiniz yaratabileceksiniz. Banklar, otomatlar, kiosklar ve diğer öğeleri gerektiği gibi ekleyebilir ve istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, çöplüğü hızlı bir şekilde harika görünümlü, iş için hazır bir tren istasyonuna dönüştüreceksiniz.

Oyunu genişletme imkanı.
Oyun, lansmandan sonra, yamalar ve topluluğun öne sürdüğü ihtiyaçları karşılayan yeni resmi içeriklerle desteklenecek. Oyun kullanıcı tarafından sunulan modlar için açık olacaktır.

Minimum Sistem Gereksinimleri: 
İşletim sistemi: Windows ® 7/8/10
İşlemci: Intel Core i3-4130 / AMD Phenom II X4
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows ® 10
İşlemci: Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
DirectX: Sürüm 11

Train.Station.Renovation 2 - Train Station Renovation v1.0 İndir Train.Station.Renovation 1 - Train Station Renovation v1.0 İndir Train.Station.Renovation - Train Station Renovation v1.0 İndir

*Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayın.
Dosya AdıDosya Boyutuİndirme Linki
Train Station Renovation v1.0 GOG4.54 GBtorent - Train Station Renovation v1.0 İndir
Bu yazıyı derecelendir
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Kırık Link Bildir

Etiketler

Jax Teller

Ben buyum, değişemem.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir